A munkakör betöltésének várható ideje: megállapodás szerint

A jogviszony megbízás időtartama: határozatlan idejű egészségügyi szolgálati jogviszonyban,

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő, hivatali munkarend (napi 8 óra)

A munkavégzés helye: Észak-Pesti Centrumkórház Honvédkórház, Sürgősségi Centrum, 1134 Budapest, Róbert K. krt. 44.

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok: munkaköri leírás alapján

Feladatok:
• Telefonok, e-mailek kezelése
• Kórházi rendszer használata
• Adatrögzítés és statisztikák készítése
• Betegdokumentáció kezelése
• Napközbeni kapcsolattartás a kollégákkal

Illetmény, juttatások:
Az illetmény megállapítására és a béren kívüli juttatásokra az egészségügyi szolgálati jogviszonyról szóló 2020.évi C. törvény (Eszjtv.), valamint a munka törvénykönyvéről szóló 2012. évi I. törvény rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek:
• minimum érettségi bizonyítvány
• Cselekvőképesség
• MS Office rendszer felhasználói szintű ismerete
• Büntetlen előélet
• Egészségügyi alkalmasság

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:
• idegen nyelv ismerete
• hasonló területen szerzett tapasztalat

Elvárt kompetenciák:
• szakmai elhivatottság
• betegközpontú hozzáállás
• etikus magatartás
• kollegialitás
• jó teherbírás, konfliktuskezelés
• jó problémamegoldó képesség
• jó kapcsolatteremtő képesség
• jó kommunikációs készség írásban/szóban
• motiváltság
• önálló és csapatban történő precíz munkavégzés

Amit kínálunk:
• Eszjtv. szerinti jövedelem
• Jó hangulatú munkaközösség
• Hosszútávú munkalehetőség

Benyújtandó iratok, igazolások:
• Részletes önéletrajz.
• Motivációs levél.
• Végzettséget igazoló dokumentumok másolata.
• 90 napon belüli erkölcsi bizonyítvány másolata.
• Nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagot az elbírálásban résztvevők megismerhetik.

A jelentkezés határideje: Észak-Pesti Centrumkórház Honvédkórház internetes oldalán megjelenő hirdetmény visszavonásáig e-mailben.

A pályázatok benyújtásának módja:
• Elektronikus úton: a pályázati dokumentáció a Sürgősségi Betegellátó Centrum vezető ápolójának mh.ek.hk.sbc@hm.gov.hu történő megküldésével