A munkakör betöltésének várható ideje: megállapodást követően azonnal

Egészségügyi szolgálati jogviszony időtartama:

határozatlan idejű

Foglalkoztatás jellege:

teljes munkaidő

A munkavégzés helye:

Észak-Pesti Centrumkórház – Honvédkórház, Munkavédelmi és Munkabiztonsági Osztály, a Kórház székhelye és telephelyei.

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:

  • elvégzi a létesítmények, munkahelyek, munkaeszközök, technológiák munkabiztonsági vizsgálatát és munkavédelmi üzembe helyezését,
  • elkészíti a kockázatértékelést és becslést,
  • munkavédelmi elméleti és gyakorlati oktatás tananyagának összeállítása munkavédelmi oktatások megtartása, nyilvántartása,
  • elkészíti a munkavédelmi szabályzatot, jogszabályi változások figyelembevételével annak folyamatos aktualizálását,
  • a foglalkoztatottakat ért munkabaleset kivizsgálja és nyilvántartja,
  • részt vesz a hatóság ellenőrzésein, szemléin, a feltárt hiányosságok megszüntetése érdekében intézkedést kezdeményez,
  • folyamatosan kapcsolatot tart a foglalkozás-egészségügyi szaktevékenységet ellátókkal, segíti munkájukat,
  • kapcsolatot tart a szakmai felügyeleti szervekkel és az érdekképviseleti szervek képviselőivel,
  • elkészíti az egyéni védőeszköz juttatás rendjét.

Illetmény és juttatások:

Illetmény az Eszjtv. és a Munka Törvénykönyvéről szóló 2012. évi I. tv. alapján, megegyezés szerint, egyéb juttatások tekintetében a hatályos egészségügyi szolgálati jogviszonyról szóló 2020. évi C. törvény rendelkezései és végrehajtásáról szóló 528/2020. (XI.28.) Korm. rendelet és az Országos Kórházi Főigazgatóság utasításai, valamint a 256/2013. (VII.05.) Korm. rendelet az irányadók.

Pályázati feltételek:

  • minimum középfokú szakirányú végzettség
  • munkavédelmi területen szerzett legalább 3 év releváns tapasztalat
  • munkavédelmi szabványok, jogszabályok naprakész ismerete
  • irodai alkalmazások (Word, Excel) felhasználói szintű ismerete
  • megbízható, önálló munkavégzés
  • büntetlen előélet
  • cselekvőképesség

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • tűzvédelmi előadói végzettség
  • környezetvédelmi végzettség
  • ADR biztonsági tanácsadói végzettség
  • jó problémamegoldó képesség
  • jó kommunikációs készség

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • személyes adatokat is tartalmazó, részletes szakmai önéletrajz
  • végzettséget, képzettséget igazoló dokumentumok másolata
  • hozzájáruló nyilatkozat arra vonatkozóan, hogy a pályázati anyagban foglalt személyes adatokat a pályázati eljárással összefüggésben kezeljék
  • alkalmazás esetén 90 napnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány az egészségügyi szolgálati jogviszonyhoz

A munkakör betölthetőségének időpontja:
A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázat benyújtásának határideje: betöltésig folyamatos

A pályázatok benyújtásának módja:

A pályázat elbírálásának határideje: betöltésig folyamatos

A pályázati kiírás további közzétételének helye, ideje:

A jogviszonnyal kapcsolatos egyéb lényeges információ:

A foglalkoztatás egészségügyi szolgálati jogviszonyban történik, 4 hónapos próbaidő kikötésével.

Amit kínálunk

  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség Magyarország kiemelt színvonalú egészségügyi intézményében
  • Teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaszerződés
  • Könnyen megközelíthető munkahely
  • Igényjogosultság egészségügyi ellátáshoz a Kórházban

Céginformáció

Az Észak-Pesti Centrumkórház-Honvédkórház Magyarország egyetlen olyan intézménye mely egyedülállóan öleli fel az összes egészségügyi képességet, a prevenciótól a definitív, a sürgősségitől a rehabilitáción át a krónikus betegellátásig és részt vesz a NATO és a magyar katona egészségügyi feladatok támogatásában. Területi, valamint igényjogosulti alapon Magyarország felnőtt lakosságának mintegy harmadát látja el. Az Észak-Pesti Centrumkórház-Honvédkórház valamennyi magyarországi egészségügyi felsőoktatási intézmény gyakorlókórháza, a Semmelweis Egyetem oktató kórháza. Az Észak-Pesti Centrumkórház-Honvédkórház minden szakmában, minden területen a szakmai progresszivitás csúcsát (III. progresszivitás) teljesíti.