A jogviszony jellege, időtartama: határozatlan idejű, egészségügyi szolgálati jogviszony

Foglalkoztatás jellege:

teljes munkaidő

A munkavégzés helye:

Észak-Pesti Centrumkórház – Honvédkórház 1134 Budapest Róbert Károly körút 44.

A jogviszonyra az egészségügyi szolgálati jogviszonyról szóló 2020. évi C. törvény, valamint a Munka Törvénykönyvéről szóló 2012. évi I. törvényrendelkezései az irányadók.

A munkáltató próbaidőt tűz ki, melynek időtartama 4 hónap.

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:

  • jogviszony létesítéssel és megszüntetéssel kapcsolatos adminisztratív feladatók, - besorolás-változással, illetményváltozással kapcsolatos döntések végrehajtása, adminisztrációja,
  • dolgozói jelenlét és távolmaradás nyomon követése, dokumentáció ellenőrzése,
  • illetmény számfejtéshez adatszolgáltatás,
  • szabadságok megállapításához és nyilvántartásához kapcsolódó feladatok ellátása.

A munkakör betöltéséhez szükséges feltételek:

  • felsőfokú végzettséghez kötött szakképesítés alapképzés (Bsc vagy BA),

humán tudományok, személyügyi képzési területen szerzett felsőfokú végzettség,

vagy szakképzettség

  • MS Office rendszer Word, Excel magas szintű ismerete
  • büntetlen előélet
  • egészségügyi alkalmasság

Egyéb kompetenciák:

  • megfelelő konfliktuskezelés,
  • jó kapcsolatteremtő képesség, ügyfélközpontúság
  • kiváló kommunikációs képesség szóban és írásban,
  • pontos, precíz munkavégzés csapatban és egyénileg egyaránt

Előnyként értékeljük:

  • egészségügyi intézményben szerzett tapasztalat
  • NexOn, KIRA programok ismerete,

A jelentkezéskor benyújtandó dokumentumok:

  • részletes szakmai önéletrajz,
  • végzettséget igazoló okiratok scannelt másolata,
  • 90 napnál nem régebbi általános hatósági (erkölcsi) bizonyítvány scannelt másolata,
  • nyilatkozat arról, hogy személyes adatait, illetve a pályázati anyagban foglalt egyéb adatait az elbírálásban résztvevő személyek a vonatkozó jogszabályoknak megfelelően megismerhetik.

Illetmény, juttatások: megállapodás szerint

Munkába állás kezdete: megállapodás szerint

A jelentkezés módja:

elektronikus úton: tahy.abel@epc-honvedkorhaz.hu email-címen lehet.

A jelentkezés határideje: visszavonásig folyamatos

A munkakörrel kapcsolatban további tájékoztatást az Észak-Pesti Centrumkórház-Honvédkórház Humánpolitikai Osztály vezetője Dr. Tahy Ábel nyújt a +36(1)465-1800/71602 telefonszámon.