A leendő munkatárs feladata lesz műszaki segítséget nyújtani az IT infrastruktúra felhasználói részére.

Lehetséges szakmai feladatok:

  •  A felhasználók részéről érkező informatikai hibák okainak feltárása, behatárolása
  • Felhasználók támogatása
  • Kapcsolattartás az ÉPC-Honvédkórház informatikai osztályával
  • Hardver végberendezések javítása, cseréje (szükség esetén gyártói támogatás bevonásával), üzembe helyezése, paraméterezése, a működésük folyamatos biztosítása
  • A végberendezéseken a mindenkori, gyártó által támogatott és a felügyeleti szerv által engedélyezett operációs rendszerek futásának biztosítása
  • A hardver végberendezések rendszeres ellenőrzése, tervszerű karbantartások végrehajtása, valamint amortizációs csere
  • Nyomtatástechnikai berendezések kellékanyag cseréje
  • A garanciális eszközök esetében közreműködés a garancia érvényesítésében, a javított eszközök üzembe helyezése
  • Adattároló meghibásodások esetében a hardver javítás után az operációs rendszer és a felhasználói szoftverek újratelepítése, beállítása, a készülék rendszerbe integrálása, adatok visszaállítása a mentések alapján
  • Nyomtatástechnikai eszközök informatikai rendszerbe integrálása
  • Az üzemeltetett eszközök meghibásodása esetén a csereeszközök üzembe helyezése, integrálása a helyi hálózati rendszerbe, tesztelés végrehajtása
  • Strukturális változások esetén az eszközök áttelepítése előre egyeztetett ütemezés szerint
  • A meghibásodott hardver eszközök helyszíni hibafeltárása
  • Meghibásodás esetén az Informatikai Üzemeltető által telepített szoftverek – operációs rendszerek, irodai alkalmazások, egyéb felhasználói szoftverek – újratelepítése, installálása, frissítése, szükség esetén konzultálva a gyártóval
  • Szükség esetén vírusmentesítés végzése
  • Legális szoftverek, driverek telepítése, törlése

A munkakör betöltésének feltételei:

  • Középfokú szakirányú szakképzettség
  • Fehlasználói szintű számítógépes HW/SW ismeretek;
  • Nyitott személyiség és ügyfélközpontú szemlélet;

Pályakezdőket is szívesen fogadunk!

A jelentkezésnél előny:

  • Egészségügyi és szálloda rendszer informatikai üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Hálózatüzemeltetési gyakorlat
  • Szerver és kliens oldali üzemeltetésében szerzett tapasztalatok
  • Cisco ismeretek
  • Számítógépes hibaelhárításban és javításban szerzett gyakorlat
  • Német, angol nyelvtudás előnyt jelent

Amit nyújtunk:

  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség Magyarország kiemelt színvonalú egészségügyi intézményében
  • Teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaszerződés
  • Könnyen megközelíthető munkahely
  • Igényjogosultság egészségügyi ellátáshoz a Kórházban

A munkavégzés jellege, helye:

  • heti 40 órás munkarend
  • Észak-Pesti Centrumkórház – Honvédkórház, Hévízi Rehabilitációs Intézet, 8380 Hévíz Kossuth Lajos u. 7/A.

Önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével a hri@epc-honvedkorhaz.hu email címre várjuk.
Önéletrajza megküldésével Ön hozzájárul ahhoz, hogy pályázati anyagát az elbírálók megismerhetik.
A bérezésről, juttatásokról a felvételi tájékoztatón adunk információt.

Céginformáció
Az Észak-Pesti Centrumkórház-Honvédkórház Hévízi telephelye mozgásszervi rehabilitációs ellátást végez OEP által finanszírozott betegek, valamint magyar és külföldi fizetővendégek részére.
Jelentkezési határidő: hirdetmény visszavonásáig e-mailben